LIPOSUKCJA LASEROWA

CZAS TRWANIA ZABIEGU

60-90 min

CZY POTRZEBNE ZNIECZULENIE?

TAK

REKOMENDOWANA ILOŚĆ ZABIEGÓW

1

Liposukcja laserowa LipoLife 3G to rewolucyjna technologia laserowa umożliwiająca odessanie tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała oraz jej transfer w wybrane miejsce. Cała procedura, odessania tkanki tłuszczowej i jej przeszczepu, jest wykonywana podczas jednego zabiegu, a dzięki działaniu odpowiednią temperaturą, skóra poddawana jest jednoczesnemu ujędrnieniu i obkurczeniu w obszarze zabiegowym.

 

To coś, co pozwoli Ci spełnić najskrytsze marzenia o Twojej idealnej figurze. Zabrać stąd, przenieść tam? Pozbyć się nadmiernych kilogramów i przenieść je w inne miejsce? 

Rewolucja w dziedzinie technologii, która daje Ci tę możliwość. W całkowicie naturalny sposób pozwoli Ci uzyskać zachwycające piersi, krągłe pośladki, czy wyraziste kości policzkowe, a przy tym pozwala cieszyć się wąską talią, smukłymi udami czy płaskim brzuchem

Wszystko to co jest Twoją udręką, posłuży wyższym celom – Twoim idealnym proporcjom.

LipoLife 3G to kompleksowy system do liposukcji laserowej, który w rewolucyjny sposób pozwala usunąć niechcianą tkankę tłuszczową. Wykorzystuje długość fali 1470 nm i emituje światło lasera w sposób radialny, dzięki temu komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu. Nowością jest również jednoczesne ich pobieranie w trakcie emisji lasera. Pobrany materiał według badań klinicznych charakteryzuje się wysoką żywotnością na poziomie aż 95%, jest bogaty w komórki macierzyste i świetnie nadaje się do reimplantacji. Zabieg LipoLife 3G, pozwala Ci nie tylko pozbyć się niechcianego tłuszczu z brzucha czy ud. Jeśli tylko chcesz, możesz wykorzystać swoje komórki tłuszczowe do powiększenia piersi lub pośladków, a także odmłodzenia twarzy. Skóra, podczas zabiegu, poddawana jest ujędrniającemu działaniu temperatury, pozostawiając wyszczuplone ciało gładkim i jędrnym.

DLACZEGO LIPOLIFE 3G?

  • Bezpieczna procedura usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z możliwością jej przeszczepu w wybrany obszar
  • Możliwość zmiany proporcji sylwetki np. wyszczuplenie talii, powiększenie piersi, wymodelowanie pośladków
  • Zmniejszenie obwodu ciała z jednoczesnym obkurczeniem skóry
  • Szybki zabieg, krótki okres rekonwalescencji
  • Możliwość zastosowania na różnych obszarach ciała

CENNIK

  • liposukcja jednej okolicy – 6000 zł
  • każdej kolejnej 3000 zł
  • transfer tkanki tłuszczowej w jedną okolicę – 5000 zł 
  • w każdą kolejną – 2500 zł